CHP Gümüşhane İl Başkanlığından Gelecek Partisi'ne ziyaret

GÜNDEM 3 Aralık 2020 16:03
Videoyu Aç CHP Gümüşhane İl Başkanlığından Gelecek Partisi'ne ziyaret
A
a

CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Merkez İlçe Başkanı Tekin Saraçoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Çakır ile birlikte yeni kurulan Gelecek Partisi İl Başkanlığını ziyaretinde, güç birliğinin önemine vurgu yaparak, "Birlikte başaracağız" dedi.


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Gelecek Partisi'nin Gümüşhane'de kurulan il başkanlığını ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Başkan Ağaç, CHP  Merkez İlçe Başkanı Tekin Saraçoğlu ve İl Kadın Kolları Başkanı Belgin Çakır ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Gelecek Partisi İl Başkanı Sayın Yasin Uçan'a yeni görevinde başarı diledi.

Gümüşhane'nin sorunlarının konuşulduğu ziyaret ile ilgili bilgi veren CHP İl Başkanı Ağaç, şunları dile getirdi: "Hayırlı olsun ve başarı dileklerimizi ilettik. Oldukça yararlı görüşme yaptık, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk.  Gümüşhane’nin geleceği için, Gümüşhane'de yaşayan insanların daha mutlu, huzurlu ve refah içerisinde yaşaması için tam bir iş birliği ve koordinasyon içinde çalışmaya dönük kararlılığımızı ortaya koyduk.  Gelecek Partisi İl Başkanı Sayın Yasin Uçan ve ekibine göstermiş oldukları sıcaklık, misafirperverlik için çok teşekkür ediyoruz.
Muhalefet cephesinde bulunan tüm partilere bu ziyaretlerimiz devam edecek. Hep birlikte bu millete hizmet etmek üzere yakın çalışma ve dayanışma duygumuzu mutlaka yükseltecek ve birlikte başaracağız."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat