CHP’Lİ MİLLETVEKİLİ YALIM: “VATANDAŞ FATURASINI ÖDEYEMEDİĞİNDEN CEP TELEFONUNU SATIYOR”

SON DAKİKA 24 Haziran 2021 12:37
Videoyu Aç CHP’Lİ MİLLETVEKİLİ YALIM: “VATANDAŞ FATURASINI ÖDEYEMEDİĞİNDEN CEP TELEFONUNU SATIYOR”
A
a
CHP’Lİ MİLLETVEKİLİ YALIM: “VATANDAŞ FATURASINI ÖDEYEMEDİĞİNDEN CEP TELEFONUNU SATIYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Özkan Yalım, esnaf ziyaretleri kapsamında bir telefon dükkânında ülke ekonomisinin halini özetleyen bir diyaloğu basınla paylaştı.  
CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın ziyaretinde video kaydına yansıyan konuşmada Milletvekili Yalım; “Ben bir şey sormak istiyorum. Gerçekten bunu vatandaşımız bana söyledi. Ben doğru mu değil mi öğrenmek istiyorum.  Vatandaşımız bana dedi ki ben çok zor durumda kaldım. Gittim telefonumu sattım. Dijital ise gittim analogla değiştirdim. Var mı gerçekten?” dedi.  
Dükkân Sahibi ise; “Çok var. Bu son bir buçuk senedir çok var. Tabi sadece bu döneme ait değil. Bu dönemde de arttı ama genel itibariyle son bir buçuk iki senedir çok var. Faturası olan ödemesi gereken kirası olan bunları karşılayamadığı zaman gelip telefonunu satıyor” ifadelerini kullandı. 
MİLLETİMİZ GECE YASTIĞA BAŞINI RAHAT KOYACAK
Ziyaret sonrasında bir değerlendirmede bulunan Milletvekili Yalım: “İşte durum ortada bunları biz değil esnafımız anlatıyor. Vatandaşımızın içler acısı haline bakın. Vatandaş faturasını ödeyemediğinden cep telefonunu satıyor. İktidar halen büyüyoruz, kalkınıyoruz demeye devam ediyor. Masalları artık kimse yemiyor. İlk seçimde milletimiz Cumhuriyet Halk Partisi iktidarıyla bu çukurdan kurtulacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında milletimiz gece yastığa başını rahat koyacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat