Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Saygılı’dan Polis Haftası Kutlaması

SİYASET 7 Nisan 2021 16:30
Videoyu Aç Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Saygılı’dan Polis Haftası Kutlaması
A
a
Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Mustafa Saygılı, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Gelecek Partisi Osmaniye İl Başkanı Saygılı mesajında: “176 yıldır hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygı çerçevesinde hareket eden, ülkemizin en köklü kurumlarının başında gelen Emniyet Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyor, bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum. 
Emniyet Teşkilatı, her türlü zorluğa göğüs gererek yaptığı başarılı çalışmalar ile toplumun huzur ve güven içerisinde yaşamasının teminatı olmuştur. Mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveri ve fedakârlık içerisinde hizmet eden Türk polisi, ülkemizin gururu olmaya devam etmektedir.
Son dönemde kendini yenileyen Polis, dünyadaki teknolojik yenilikleri bünyesine katarak iç dinamiğini taze tutmakta, suç ve suçlu ile mücadelede tüm dünyaya örnek olmaktadır. Bütün zorluklara göğüs gererek ülkesi ve milleti için üstün bir feragat anlayışı içinde hizmet eden polislerimiz her türlü takdiri hak etmektedir.
Halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak adına ailesinden ve sosyal yaşamından ödün vererek büyük bir sorumluluk bilinci içinde çalışan Türk polisi, görevini büyük bir onurla yapmaktadır.
Bu duygu ve düşüncelerle görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan polislerimize Allah’tan rahmet, gazi olan polislerimize sağlıklı bir ömür diliyorum. Ülkemizin ve ilimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görevi başında olan polislerimize başarı, huzur ve barış dolu bir hayat diliyor, bütün polislerimizin Polis Haftası’nı kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat