İYİ PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ  AYHAN EREL: "Yüce Allah’ın rahmet ve merhametinden bolca faydalanabilmek için önemli fırsatlardır"

SİYASET 18 Şubat 2021 13:56
Videoyu Aç İYİ PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ  AYHAN EREL: "Yüce Allah’ın rahmet ve merhametinden bolca faydalanabilmek için önemli fırsatlardır"
A
a

İYİ Parti Aksaray Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Ayhan Erel, Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisi, Ramazan Ayının da müjdecisi olan Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Milletvekili Erel mesajında, "Aziz Milletimizin "Üç Aylar" diyerek özel bir önem verdiği ve Yüce Allah’ın insanlara rahmet ve nimetlerini çokça ihsan ettiği Recep, Şaban ve Ramazan aylarının taçlanacağı Regaib Kandiline bir kez daha ulaşmış olmanın huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Yüce Allah’ın rahmet ve merhametinden bolca faydalanabilmek için önemli fırsatlardır. Rahmet ve bereket aylarını idrak edeceğimiz bu zaman dilimlerinde dargınlık ve kırgınlıkları bir yana bırakıp gönüllerimizi iyilik ve faziletle doldurmalıyız. Bu duygularla Üç Aylarınızı ve Regaib Kandilinizi tebrik eder, manevi atmosferi yüksek olan bu günlerin Ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat