Tüzün'den kadınlara destek

GÜNDEM 3 Aralık 2020 20:24
Videoyu Aç Tüzün'den kadınlara destek
A
a

Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Tüzün, HEPİTALİST bir dünyanın oluşturulmasına katkı sunmak maksadıyla yazılan kitabın gelirinin Türkiye İsrafı Önleme Vakfına, yoksul mikro girişimci kadınlara mikro kredi verilmesi için bağışlanacağını söyledi.


Akdeniz Belediye Başkan Yardımcısı, AK Parti Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Akdeniz Belediye Meclis Üyesi Hasan Tüzün, kadınları ağırladı. Tüzün,  koronavirüs küresel salgınından sonra yeni bir kalkınma paradigmasına doğru “insanlık odaklı bir dünya” kurmayı hedefleyen HEPİTALİZM kitabını da aldı.

Tüzün,  HEPİTALİST bir dünyanın oluşturulmasına katkı maksadıyla yazılan kitabın gelirinin Türkiye İsrafı Önleme Vakfına, yoksul mikro girişimci kadınlara mikro kredi verilmesi için bağışlanacağını söyledi. Her zaman yoksulların, kadınların yanlarında olduklarını dile getiren Hasan Tüzün, emeği geçenlere de teşekkür etti.

Kitabın amacının dünyada bütün insanların mutluluğunu sağlayacak şekilde, yeni bir paradigma olarak Hepitalizmi ülke liderlerine, siyasilere, karar vericilere, stratejistlere ve okuyuculara sunarak, değişik bakış açılarından dünyamızı yeniden değerlendirmelerine katkı sağlamak olduğu belirtildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat