UÇAN: “BU TEVECCÜH DEĞİŞİMİN HABERCİSİDİR”

SON DAKİKA 15 Temmuz 2021 00:19
Videoyu Aç UÇAN: “BU TEVECCÜH DEĞİŞİMİN HABERCİSİDİR”
A
a
UÇAN: “BU TEVECCÜH DEĞİŞİMİN HABERCİSİDİR”


Gelecek Partisi Gümüşhane İl Başkanı Yasin Uçan, Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Gümüşhane ziyaretini değerlendirdi.  Başkan Uçan yaptığı değerlendirmede, “Gümüşhane’miz ve Bayburt’ta gösterilen büyük teveccüh bizleri ayrıca gelecek adına umutlandırdı “dedi. 
Uçan açıklamasında; “Değerli basın mensupları, çok kıymetli emekçi arkadaşlarım; Bildiğiniz üzere Gelecek Partisi Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu şehrimizde ağırladık. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu kentimizde ağırlamanın büyük mutluluk ve onurunu yaşarken de; Gümüşhane’miz ve Bayburt’ta gösterilen büyük teveccüh bizleri ayrıca gelecek adına umutlandırdı.  Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yoğun teveccüh değişimin habercisi olarak görülüyor. İktidarın verdiği güçle partimizi ötekileştirilmeye çalışılan bu ortama rağmen vatandaşlarımızın Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka değişimin kaçınılmaz olduğunu gösteren somut bir delildir.  
Gelecek Partisi Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun şehrimizi ziyaret tarihi belli olduktan sonra tatlı bir heyecan başladı. Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün beyin de Gümüşhaneli olması teşkilat olarak heyecanımızı katbekat artırarak bize daha büyük sorumluluk yükledi. Hamdolsun ki hazırlıklarımızı sorunsuz tamamlayıp Genel Başkanımızı ve beraberindeki heyeti en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. STK temsilcileri, basın mensubu ve kanaat önderleriyle kahvaltıda buluştuk. Genel Başkanımız konuşmasını yaparak basın mensubu arkadaşların sorularını tek tek cevaplayıp kahvaltı programımızı tamamladık.
GELECEĞE DAİR UMUTLARIMIZI YEŞERTTİ
Hemşerilerimizle bulaşmak için şehrimizin cadde ve sokaklarına doğru ilerlerken her evin penceresinde, balkonunda Genel Başkanımızı selamlayan hemşerilerimizle doluydu. Genel başkanımıza duyulan bu yoğun ilgi cadde ve sokaklarda aynı şekilde devam etti. Bu yoğun ilgi ve alaka bizi mutlu ederken geleceğe dair umutlarımızı yeşertti. 

BİR DOKUN BİN AH İŞİT
Her konuştuğumuz vatandaşımıza, esnafımıza bir dokunup bin ah işittik. Ekonomik sıkıntıların artmış, Türk lirasının değer kaybetmiş, insanlar yoksullaştırılmış, esnaf perişan. İnsanlar sıkışmışlıktan kurtulmak, dar boğazdan çıkmak için yeni arayışlar içine girdiğini gözlemledik. Genel Başkanımız Gümüşhane’den sonra Bayburt ve Erzurum illerini ziyaret etti. Sayın Davutoğlu’na olan ilgi bölge illerde katlanarak arttı, Sayın Davutoğlu Bayburt’ta partimizi ziyaret ederken insanların yoğunluğunu görünce otobüsün üzerine çıkıp konuşma yapmak durumunda kaldı. Erzurum her ilçe bina açılışı miting havasında geçti, Cadde ve sokaklar aynı yoğun ilgi ve teveccüh vardı, esnaf ve vatandaşlarımıza bir dokun bir ah işit, geçim derdi, ekonomik problemler, adalet duygusu yok olmuş ve güvensizlik hâkim olmuş.
GÜZEL GÜNLER GELECEK
Gün ülkece hasret kaldığımız huzur refaha kavuşma günüdür. Bin yıllık Anadolu kültürü, ahlakı, değerleri, basireti ve feraseti ile güzel günler GELECEK, milletimizin basireti ve ferasetine güvenimiz tamdır. Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun şehrimizi ziyareti esnasında ilgi ve alakasını esirgemeyen; Halkımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kanaat Önderlerine, Siyasi Parti Temsilcilerine, Basın Mensuplarına, İl, İlçe, Belde teşkilat mensuplarına, Teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat